Kremavimas | Kremavimo paslaugos

Kremavimas – mirusio žmogaus palaikų sudeginimas, kuris pastaraisiais metais tampa vis populiaresnis. Mūsų teikiamos kremavimo paslaugos mažiausiomis kainomis visoje Lietuvoje. Mažiausios kainos garantija bei aukščiausios kokybės aptarnavimas.
Garantuojame kad urną gausite po 24h nuo sutarties pasirašymo!

Pilnas kremavimo paketas:
  • Spec.karstas
  • Palaikų paėmimas
  • Kremavimas
  • Transportavimas
  • Urna.

Kreiptis galite 24 val. per parą.

Mes pasirūpinsime viskuo kas reikalinga kremavimui. Galite skambinti bet kuriuo paros metu. Suteiksime išsamią informaciją apie kremavimą. Bet kuriuo paros metu paimame velionį ir gražiname jums kremuoto mirusiojo urną į pageidaujamą vietą ir Jums norimu laiku.

Taupydami Jūsų laiką mes atvyksime pas Jus, kad pasirašytume sutartį dėl kremavimo paslaugos. Užpildysime nustatytos formos prašymą palaikų kremavimui.
Pildant dokumentus bus reikalingi šie dokumentai:

  • Asmens, kurio palaikai bus kremuojami, mirties liudijimas (originalas arba kopija);
  • Laidojančio asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas ar asmens tapatybės kortelė).

Palaikų nuvežimas į krematoriumą, kremavimas, urnos su pelenais parvežimas ir atsisveikinimas su mirusiuoju neužtrunka ilgiau nei įprastos laidotuvės, tačiau artimiesiems sumažina laidojimo rūpesčius. Artimieji kremuoto mirusiojo urną atgauna sekančią dieną. Turime sutartis su Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje esančiais krematoriumais, todėl galime pasiūlyti kremavimo paslaugas patogiausiomis sąlygomis, užtikrinti operatyvų paslaugos vykdymą ir paslaugos kokybę.

Kremacija – vis dažniau pasirenkama galimybė

Kremavimo paslaugos mūsų šalyje yra teikiamos dar ganėtinai neseniai, tačiau pastebima, kad kremavimas tampa vis populiaresnis. Kremacija pasiteisina tais atvejais, kada kapavietės dydis yra labai ribotas, o mirusį artimąjį norima palaidoti šeimos kapavietėje, kai asmuo žūva avarijoje ir tampa neatpažįstamas, ir t.t. Užsienyje tokia praktika yra taikoma jau labai seniai, ir teigiama, kad tokia galimybė gali būti tikrai palanki – galima rinktis ne vien tik laidojimą kapinėse, bet taip pat ir pelenų saugojimą kolumbariume.

Siūlomos ir papildomos paslaugos

Kartais rinktis kremavimo paslaugas atsisakoma vien dėl manymo, kad tai gali pareikalauti pernelyg daug pastangų – mirusį asmenį tenka nuvežti į krematoriumą, o vėliau urną transportuoti į kapines ar kolumbariumą. Vis dėlto, viskas gali vykti kur kas paprasčiau, nes kremavimo paslaugos neapsiriboja vien tik palaikų sudeginimu. Šiandien įvairios bendrovės gali pasiūlyti ir transportavimo paslaugas, be to, neapsiribojama vien tik palaikų transportavimu Lietuvoje – taip pat yra siūloma rinktis palaikų pervežimą iš užsienio. Tokias paslaugas teikianti kompanija turi filialus Trakuose ir Elektrėnuose, todėl galima pasirinkti labiausiai tinkančią galimybę.

Dėmesys kiekvienam mūsų klientui

Kremavimo paslaugas teikiančios kompanijos rūpinasi, kad netekties valandą artimiesiems netektų rūpintis įvairiais formalumais, todėl siūloma atlikti visus su kremavimu bei laidojimu susijusius darbus – pradedant dokumentų parengimu, ir baigiant kapavietės papuošimu bei kapų tvarkymu. Tereikia kreiptis į kremavimo paslaugas teikiančią kompaniją, ir galite būti užtikrinti, kad viskuo bus pasirūpinta už jus. Taigi, nieko keisto, kad kremavimas yra pasirenkamas vis dažniau – šių paslaugų teikėjai gali pasirūpinti visais būtinais formalumais, todėl netekties valandą galima išvengti blaškymosi ir svarstymo, kaip derėtų elgtis.

Palanki kremavimo kaina ir terminai

Gana dažnai manoma, kad kremavimas gali būti pernelyg brangus, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Šiuo metu kremavimo paslaugas teikiančios kompanijos gali pasiūlyti tikrai konkurencingą tokios paslaugos kainą, taigi, baimintis dėl pernelyg didelių įkainių tikrai nereikėtų. Informacijos apie nustatytas paslaugų kainas galima rasti apsilankius internetinėse paslaugų teikėjų svetainėse, taigi, labai greitai galėsite rasti patį palankiausią pasiūlymą. Mūsų siūloma kremavimo kaina – viena pigiausių rinkoje. 

Scroll to Top
Call Now Button