Palaikų parvežimas
iš užsienio ir į užsienį

Šioje sunkioje akimirkoje esame pasirengę būti jums pagalbine ranka. Mūsų laidojimo paslaugų bendrovė specializuojasi palaikų parvežime iš užsienio. Rūpinamės visais teisiniais aspektais, įtraukdami dokumentų legalizavimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio ambasadose.

Mes siekiame padėti ne tik žmogiškumo ir pagarbos principais, bet ir atsižvelgdami į jūsų individualius poreikius ir finansinę padėtį. Palaikų parvežimas iš užsienio į gimtąjį kraštą tampa greitu ir efektyviu procesu, o mūsų specializuotas transportas su šaldymo įranga atitinka aukščiausius Europos Sąjungos ir higienos standartus.

Pasibaigus paslaugai, jums bus pateikti visi reikiami dokumentai, leidžiantys gauti Lietuvos Respublikos paramą už palaikų parvežimą.

Ilgametė patirtis, taikoma mūsų komandos darbe, leido mums parvežti palaikus iš įvairių pasaulio šalių, įskaitant Angliją, Airiją, Vokietiją, Prancūziją, Italiją, Škotiją, Ispaniją, Daniją, Norvegiją, Švediją, Olandiją ir tt.

Svarbu paminėti, kad užsienio valstybėse mirusių piliečių palaikus galima parvežti į Lietuvą tik pagal oficialiai nustatytą tvarką, įskaitant Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos išduodamą leidimą. Mes užtikriname, kad palaikai atitiks visus specialių pervežimo reikalavimus, būtinus šiam procesui sėkmingai vykdyti.

Mūsų profesionali komanda, turinti daugiau nei 12 metų patirtį, yra pasiruošusi padėti jums organizuojant palaikų parvežimą. Mes suvokiame šios situacijos sudėtingumą ir stengiamės užtikrinti, kad visi detaliai būtų prižiūrimi su didžiausiu rūpestingumu.

Palaikų pervežimas už valstybės lėšas. Dėl daugiau informacijos kreiptis +370 677 12851

Palaikų parvežimas gabenimas iš užsienio kaina

Palaikų gabenimas iš užsienio | Kaina

Nors gana dažnai manoma priešingai, tačiau palaikų gabenimas iš užsienio tikrai nėra brangi paslauga, o įvairių kompanijų nustatyti įkainiai gali labai varijuoti. Rinkdamiesi tinkamiausią paslaugos teikėją galite pasidomėti, kokios gali būti šių paslaugų kainos, ir palyginę skirtingų kompanijų nustatytus įkainius, apsispręsti galėsite daug paprasčiau.

Žinoma, rinkdamiesi palaikų pervežimo paslaugas teikiančią bendrovę visada galite pasidomėti, kaip įvairius paslaugos teikėjus vertina klientai, kiek gali trukti palaikų pervežimas, ir t.t. Šiuo metu pasirinkimo galimybių tikrai nestinga, tad įvertinkite šiuos kriterijus, ir apsispręsti galėsite kur kas paprasčiau. Įsitikinsite, kad palaikų pervežimo paslauga gali padėti gerokai supaprastinti artimųjų laidojimo procesą, nes svarbiausiais formalumais bus pasirūpinta už jus, taigi, išvengsite blaškymosi ir nežinomybės.

Palaikų pervežimas iš užsienio: ką svarbu žinoti?

Iš Lietuvos emigravusių žmonių skaičius šiuo metu yra tikrai labai didelis, todėl tuomet, jei artimieji miršta ne Lietuvoje, neretai kyla klausimas, kaip derėtų elgtis: laidoti mirusį asmenį užsienyje ar gimtojoje šalyje. Pastaroji pasirinkimo galimybė yra kur kas populiaresnė, nes kapų lankymas užsienyje gali būti pernelyg keblus, o mirusiųjų laidojimo tradicijos ne visada yra priimtinos. Dėl šių priežasčių aktualiu klausimu tampa palaikų pervežimas, ir tokiais atvejais dažniausiai yra kreipiamasi į šias paslaugas teikiančias kompanijas.

Siūlomos ir papildomos galimybės

Palaikų pervežimas iš užsienio neapsiriboja vien tik mirusiojo asmens pervežimu – taip pat yra siūlomos ir tam tikros papildomos galimybės. Tokias paslaugas teikiančios bendrovės įprastai gali pasiūlyti dokumentų parengimą, palaikų transportavimą, kremavimo paslaugas, ir t.t. Rinkdamiesi palaikų transportavimo paslaugas teikiančią bendrovę galite pasidomėti, kokios konkrečios paslaugos yra siūlomos, ir tai gali padėti paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

Greita pagalba Jums netekties valandą

Netekus užsienyje gyvenančio artimo žmogaus, dažniausiai neišvengiama blaškymosi, kaip derėtų pasielgti. Įprastai tenka parengti dokumentus, kurie leistų transportuoti mirusiojo palaikus, ir čia gana dažnais atvejais susiduriama su nežinomybe bei tam tikrais keblumais. Laimei, šiuo metu galima rasti tokių įmonių, kurios siūlo palaikų transportavimo paslaugas, nes tai gali gerokai pagreitinti ir palengvinti palaikų pervežimo procesą.

Scroll to Top
Call Now Button